top of page

Recenze na Danča členství

fitness členství danča hájková.png

Lucie Horvátková

Mělník

Ahoj Dančo. 

Moje očekávání od tvého členství nebylo velké. Mohu říci, že ihned po zhlédnutí několika málo videí mě tvé tréninkové plány tak nadchly, že je doslova hltám den co den a už nahlížím den předem, jaké cvíčo mě zítra čeká:-))

 

Velice lidský přístup , vysvětlení, cvičení pro úplné začátečníky, což jsem i já :-)  Nikdy jsem nebyla sportovní nadšenec, ale s tvojí úžasnou pomocí cvičím každý den a velmi ráda. Musím se přiznat, že ač má být v ten daný den 10 ti minutovka, tak já si dám 30 minutovku+ plus tu plánovanou 10 ti minutovku... Cvičení mě pod tvojí taktovkou vysloveně nadchlo a baví mě (překvapivě)..

 

Příznivá cena za členství, přehledný web, jednotlivé sekce perfektně doplněny a neustále aktualizovány. . Máš můj velký obdiv, neustále připravovat nové a nové treninkové plány + přesně k treninkovému plánu jídelníček.. Motivační a bonus videa jsou také skvělé, dodává mi to chuť nekončit a pokračovat dál, protože jak ty sama říkáš - "výsledky budou" :-). Víc takových lidí, jako jsi Ty. Velice sympatická slečna s elánem, který umí doslova předat na ostatní lidičky a dodat jim chuť k zdravému životnímu stylu.

 

Momentálně budu zakupovat již další členství pro druhou lekci a myslím si, že v tomhle neustálém, opakovaném kupování budu pokračovat snad dalších 10 let :)) Ač již vím, jaké cviky se cca cvičí a v jakých intervalech, samotnou mě to doma nedokope..

 

Kdežto takhle si pustím videjko s přesnými instrukcemi, upozorněními na chyby a jde to samo. Máš můj obdiv Dančo. Existuje hodně málo lidí, kteří chtějí pomoci lidem v oblasti čehokoliv a "nezbohatnout" na tom. Tvůj web se mi opravdu moc líbí, jakož i tvé zdravé recepty na dalším webu.

 

Věřím, že tě to musí stát čas a velké úsilí. Každopádně jsem vděčná za takovéto pozitivní a veselé lidičky a určitě v tom pokračuj a rozšiřuj :-). Plno lidí motivuješ, včetně mě :-))

 

Hodně štěstíčka v dalším natáčení a rozšiřování tvých stránek přeje Luca :-) Držím pěstí, jen tak dál :-)

PS: Cvíčo s tchýní Šárkou je super. Ukazuješ mi tak, že jsou Tvé cviky zvládnutelné i pro normálního "smrtelníka" a ne jen pro vytrénované, což je bomba :-))

Ahoj Dančo,
posílám foto jak jsem vypadala před rokem a nyní cítím se dobře.
Děkuji Ti za pochvalu že dělám dobře je to pro mě další motivace. 
Králík byl výborný děkuji za recept. Jířa
Jiřa fitness proměna
Foto recenze na fitness členstvé od Danči

Petra Drahonská

Beroun

Dobrý den,

Moc děkuji za možnost být vaší členkou, protože nic podobného jsem zatím nenašla. Videa a jídelníčky jsou výborné a vše mi moc vyhovuje.

 

Pokud nevím, mám kdykoliv možnost se zeptat a během chvilky mám odpověď. Už jsem o vás říkala kamarádce, tak se také zaregistrovala, mám vyřídit, že je moc nadšená. Konečně hubneme správně a s radostí. Hezký den Petra D.

Tereza Vacková

Písek

Ahojky Dančo,

Chtěla bych ti moc poděkovat za tvoje členství, se kterým jsem moc spokojená. Cvičení a tvoje povídání vydá za všechny knihy o hubnutí :-).

 

Tvůj přístup je tak lidský a upřímný, že bych nejradši chodila do tvého fitka na osobní tréninky. Bydlím ale daleko takže to asi nepůjde. Věřím ale, že díky členství nepoznám rozdíl :-). Každý den se na tvoje cvičení moc těším :-). Pa Terka.

Jana Vabroušková

Praha 5

Vyzkoušela jsem opravdu spousty cvičení a přečetla jsem hromady knih, ale vždy jsem tak trošku tápala a hubnutí nebylo takové, jaké bych si přála. Váš přístup přes psychickou stránku mě „dostal“ a konečně jsem procitla.

 

Vůbec nechápu, že jsem byla tak slepá :-). Moc děkuji za členství, které si budu prodlužovat až do konce života :-).

Děkuji za ochotu pomoci. Členství je přesně to co jsem hledala.

 

Cvičení, jídelníčky, zdravotní cvičení, které mi pomohlo od bolesti zad a to nemluvím a dalších „bublinkách“ :-). Opravdu mohu jen chválit a doporučuji váš program, kde se dá :-). Přeji Vám mnoho štěstí. Vaše spokojená členka Sandra.

Sandra Mašková

Příbram

Díky členství jsem zhubla 8 kg, což se mi s žádnou dietou nikdy nepovedlo.

 

Nemám hlad, cítím se lépe a obléknu moje oblíbené šaty. Už vím, že diety jsou hloupost a že mi hubnutí brzdila vlastní hlava. Děkuji za pomoc s psychikou i hubnutím. Ráda vaše členství doporučím svým známým. Šárka Poláková, Chrudim.

Šárka Poláková

Chrudim

Radka Javůrková

Sokolov

Hezký den Dančo,

Narazila jsem na tvoje členství náhodu a byla to moc šťastná náhoda, která zapříčinila tomu, že jsme konečně začala hubnout.

 

Moje váha byla opravdu vysoká (to tady ani nemohu napsat), teď se ale ručička hýbe a to směrem dolů, paráda. Členství je přehledné a oproti ostatním opravdu cenově moc příjemné. Moc ráda, budu dále svůj účet prodlužovat. Ahoj Radka.

Jana Kozáčková

Liberec

Ahoj Dani,

Jsem členkou 3 měsíce a skládám ti velikou pochvalu. Muselo ti to dát ohromnou práci! Takových videí, jídelníčku a další materiálů… No prostě super! :-).

 

Zhubla jsem, co jsem potřebovala, ale cvičím dál, protože mě to s tebou moc baví. Pokaždé se na tvoje cvičení moc a moc těším. Z SMS pomoci jsem úplně nejvíc šťastná :-). Tak pozitivní stránky a přístup se jen tak nevidí :-). Moc ráda bych se s tebou potkala a také doufám, že se nám to povede :-). Papa Jana

Lucie Levá

Hodonín

Já mohu určitě jen chválit. Postava se mi zpevnila a zadeček vytvaroval, tak jak jsem si přála. Jen škoda, že jsem na tebe a tvoje členství nenarazila dříve.

 

Aspoň jsem si ověřila, že diety jsou blbost a teď vím, že jsem na správné cestě. Moc ráda si členství prodloužím a doporučím dál, protože ráda podpořím člověka, jako jsi ty :-). Každý den se těším, co nového mě čeká, zrovna dnešní 30 minutovka byla parádní, no už aby byl zítřek :-).

Hana Polcová

Adamov

Dančo, moc ti děkuji za veškerou pomoc. Tvoje členství nemá chybu! Nikdy bych nevěřila, že mě hubnutí a cvičení bude bavit :-).

 

S tvojí pomocí je vše mnohem snazší a veselejší. Prvních 10 kg mám dole a jedu dál! Jak říkáš: Nikdy to nevzdávej! Už se těším, až ti pošlu moji foto proměnu. Nemám co dodat, tvoje členství je jedinečně a jsem moc ráda, že jsem si tě našla. Ahojky Hanča.

Jana Oberreiterová

Velká Bíteš

Ahoj Dančo, jsem úplně dojatá, že jsem dneska dostala dopísek od tebe :-) Moc děkuju, jsi tak strašně moc pozitivně motivující osůbka.

 

Jinak už teď jsem objevila strašně moc pozitivního na tom, do čeho jsem se s tebou pustila. Vůbec jsem nejedla ovoce, zeleninu, vypila jsem denně tak 2 dcl šťávy, nejedla jsem jogurty a spoustu dalšího. Tohle všechno se změnilo a mělo to pozitivní vliv na můj atopický ekzém, který se prostě ztratil. Za to všechno patří velký dík tobě.

Anna Hradecká

Praha 1

Moc děkuji! Sice nejsem nejmladší :-), ale tvoje členství si moc užívám.

 

Tvůj neustálý dohled a možnost se na cokoliv zeptat nemá chybu! Tvoje odpovědi chodí opravdu rychle, takže z toho mám velikou radost. Členství máš moc hezky zpracované, cvičení i jídelníčky mi vyhovují a konečně jsem začala něco dělat s psychikou a mojí motivací. Lépe zvládám stres a deprese. Asi jsi mi spadla z nebe :-).

Určitě budu členství prodlužovat, protože mě vždy něčím novým překvapíš :-)

Věra Jonášová

Říčany

Tvé členství nemá chybu! Ani se mi nechtělo věřit, že za tak nízkou cenu získám tolik informací. Za první měsíc členství jsem zhubla 14 kilo! To se mi nikdy nepovedlo.

Cítím se jako nový člověk, který se dovede radovat a užívat života. Vše jde dobrým směrem :-). Manželství, práce i moje postava. Jsi parádní motivátor!

Členství se nikdy nevzdám :). Hezký den Věrka z Říčan.

Olga_Valdová.jpg

Olga Valdová

Praha

Moc děkuji za možnost být vaší členkou. Za první měsíc a půl se mi povedlo zhubnout 11 kg, což se mi s nikým jiným nikdy nepovedlo. Při mém věku 64 let to beru jako velkou výhru.

Oceňuji i příjemnou motivaci, která mě drží v "akci". Jsem i moc ráda za rychlou reakci, protože se občas stane, že potřebuji pomoci a odpověď mi přijde bleskově. U konkurence a různých poradnách jsem čekala na odpověď i týden :-(.

Vaše členství jsem si prostě zamilovala. I já mohu tvrdit, že lze zhubnout a ještě si pochutnat. Všem ostatním ženám vzkazuji: nikdy není pozdě začít!

bottom of page